faicon

درباره ما

شــرکت دانش بنیان آترونيـک کيــش

طـــراحـــی و تولیـــد شیــــرهـای کنتــــرل

شرکت دانش بنیان آترونیک کیش در سال 1389 در جزیره کیش تاسیس گردید. شعبه ای از آترونیک در سال 1392در منطقه ویژه اقتصادی شیراز با ساختمانی مدرن و مساحتی بالغ بر 7000 متر مربع همراه با امکانات اداری، آزمایشگاهی و تولید، تاسیس گردید. 

ايـــــن شـــــرکت بــا چشــم انــــداز پنــج ســاله و برنامــه ريــزی دقيــق، دانــش فنــی شــيرهای کنترلــی را بومــی ســازی نمــوده و در حــال گســترش و توســعه ايــن دانــش فنــی اســت تــا بتوانــد پاســخگوی بخــش زيــادی از نيازهــای صنعــت بــه ايــن محصــول باشــد.

تيــم توانمنــد مــا بــا تجربــه ارزشــمند ســالها طراحــی در زمينــه ابــزار دقيــق، کنتــرل و مکانيــک در چنــد ســال گذشــته بــا طراحــی شــيرهای کنترلــی و عملگرهــای نيوماتيکــی، برقــی و هيدروليکــی بــرای شــرکت هــا و مشــتريان نهايــی نقــش بــه ســزايی را در صنعــت نفــت و گاز ايــران ايفــا نمــوده اســت، همچنین این شرکت قطعات یدکی دقیق تجهیزات دوار مانند کمپرسور، توربین، پمپ و غیره را نیز تولید می کند. لازم به ذکر است که این شرکت در لیست بلند منابع وزارت نفت (MOP)، شرکت ملی گاز ایران (NIGC) و شرکت مدیریت صنایع پتروشیمی (PIDMCO) شرکت مناطق نفت خیز جنوب، شرکت زاگرس جنوبی، شرکت گاز پارس جنوبی و… ثبت شده است.

همچنین شرکت آترونیک کیش دارای ISO 9001:2015، ISO 14001:2015، OHSAS 18001:2007 می باشد.

گواهینامه ها

Certificate

شرکت آترونیک کیش با تخصص در زمینه طراحی، ساخت، نوسازی و فروش شیرآلات کنترلی صنعتی و عملگرهای نیوماتیک، ارائه دهنده انواع مختلف شیرهای خودکار و قطعات یدکی آن ها و هم چنین خدمات پس از فروش و آموزش در این زمینه می باشد. هم چنین شرکــت آترونیک کیش با اخذ تاییــدیه های لازم از مراجع مرتبـــط به جمــع شرکت های دانش بنیان در این حیطه وارد شده است. بنابراین بر اساس ISO 9001:2008 و گواهینامه های اخذ شده دیگر، هیچ گونه محدودیتی در ارائه محصولات ذکر شده ندارد.

سخن مدیرعامل

در شرایطی که تجارت و کسب و کار همواره در حال تغییر است، در واقع آن چیزی که برتری رقابتی ما را مشخص می کند هم افزایی ایجاد شده با استفاده از ترکیب خلاقیت استراتژیک، دانش فنی برتر، گردش کار بهینه شده و توانایی های مدرن در حوزه تولید می باشد که موجب می شود ایده “ایجاد ارزش افزوده به تمام کارهایی که هر روز انجام می شود” به یک ایده ی همیشگی تبدیل شود.

مسیر حرکت آترونیک به سمتی است که بتواند با استفاده از ترکیب دانش فنی یک ولو ساز اروپایی که قدمتش به سال 1842 میلادی بر می گردد و توانایی ها و قابلیت های یک کمپانی جوان و مشتاق پیشرفت، تبدیل به شرکتی شود که نقش اساسی را در تقاضای روزافزون موجود در ایران برای شیر های کنترل و تجهیزات ابزار دقیق ایفا کند.

شرکت آترونیک با پیشگامی در نو آوری و برتری مهندسی به سمت ایجاد نقشی موثر در بازار ایران حرکت می کند. ایران یکی از بزرگترین کشورها در حوزه ی صنایع نفت و گاز می باشد. ایران در منابع نفت دارای رتبه دوم و در منابع گاز دارای رتبه چهارم در دنیا می باشد. بر خلاف تمام آشفتگی ها و محدودیت های بین المللی، این حقایق غیر قابل انکار، دلایل کافی برای یک سرمایه گذاری تجاری موفق در همه ی صنایع مرتبط مخصوصا حوزه کنترل و ابزار دقیق می باشد.

این بازار به دنبال شرکت هایی می گردد که تعهد و دانش فنی کافی برای ساخت و تقویت جایگاه رهبری در بخش خدمات نفت و گاز را دارا باشد. ما در شرکت آترونیک برای رسیدن به اهداف خود به صورت موثر، تاکید شدیدی بر کیفیت، استقلال، ایمنی و محیط زیست داریم. ما مشتریان خود را با خدماتی که دارای بالاترین استاندارد های حرفه ای و فنی می باشد و با الزامات قانونی کاملا مطابقت دارد پشتیبانی میکنیم. تلاش ما بر این است که تبدیل به یک ارائه دهنده ی خدمات تمام عیار شویم که این خدمات تمام حوزه های مشاوره، آموزش، مهندسی، طراحی، تولید، راه اندازی، تامیــن کالا به صــورت بین المللی را تحت پوشش قرار دهد.

The words of the CEO

پروژه های شرکت آترونیک

برخی از پروژه های شرکت آترونیک کیش به شرح زیر است:
مشــتریان مــا